כששוקולד ופרחים נפגשים

יוני 24
כששוקולד ופרחים נפגשים

כששוקולד ופרחים נפגשים

מעוניינים לשלוח זֵר, אבל עם טוויסט קצת אחר? רוצים לרגש חוגגת או חוגג, ואת הפרחים לשׁדְרֵג?

שוקולד איכותי ומפנק הוא התוספת האולטימטיבית לפרחים. שילוב זה יוצר חוויה אמיתית שמפעילה כמעט את כל הטעמים והחושים: לצד המראה המרהיב של זר ססגוני וריחם המשׁכר של פרחים טריים, השוקולד מוסיף ארומה מתוקה וממכּרת שמשאירה בפה טעם של עוד.

נשים בפרט ידועות בחיבתן העזה למתוק, לכן תוספת שוקולד תשַׂמֵּח אותן במיוחד!
אם אתה מעוניין להפתיע את זוגתך ליום ההולדת, ליום נישואין או סתם כדי לשמח את ליבה, מארז שוקולד מפנק בטעמים האהובים עליה ודאי יקְנֶה לך נקודות זכות אצלה.

כחול-לבן עולה

כדי להעניק ערך מוסף לשילוב מסעיר החושים בין שוקולד לפרחים, אנו עובדים עם שוקולטריית הבוטיק הישראלית דה-קרינה, מקיבוץ עין זיוון שברמת הגולן. מותג כחול-לבן זה מציע שוקולד עילית המיוצר מחומרי גלם איכותיים במלאכת מחשבת וביד אומן.

לבחירתכם, מגוון מארזי פינוק והפתעה, פרלינים וטבלאות, לכל כיס ולכל טעם. את מארזי השוקולד תוכלו לצרף לכל אחד מזרי הפרחים שלנו, ולהעצים את אפקט ההפתעה וההתרגשות אצל מי שלו או לה מיועד המשלוח.

זר משולב – למי שתאהבי, למי שתאהב

אפשרות נוספת היא לשלֵּב פרלינים של שוקולד בשלל צורות וגוונים בתוך זר הפרחים – ליצירת זר מעניין וייחודי, שובר שִׁגְרה, אשר מציע גם אפשרות של משחק מחבואים:
שיפודי הפתעות שוקולד מוטמנים בין הפרחים הטבעיים, ועליכם מוטל לגלות מה אכיל ומה לא, ולהשתדל להתאפק מלזלול לפני שאתם מנציחים את היופי הזה בתמונה. אחר כך תוכלו להתענג על הטעם והטקסטורה של שוקולד משובח, וליהנות מיופיים וניחוחם של הפרחים האמיתיים.

זר מתוק

למכוּרים במיוחד למתוק אנו מציעים זר שכולו על טהרת השוקולד. זר מתוק שעשוי פרלינים משוקולד איכותי ומשובח, שזורים על שיפודי עץ, אשר תופסים את מקומם של הפרחים הרגילים. זהו זר למפונקים, כיוון שלא צריך להשקות או לטפח אותו – פשוט להכניס לפה ולהתענג על כל ביס. רעיון מקורי לזר צבעוני, מפנק וטעים.

 

שדה ירוק – כל מה שפורח ומתוק!

להזמנת משלוחי פרחים עם שפע הצעות לתוספות שוקולד, התקשרו: 02-5336776